Alan DurantKrev

Z anglického originálu Blood přeložil Zdeněk Beran.

Psychologický román s detektivní zápletkou. Young adult fiction.

Knihu můžete koupit zde:

Brožované

Datum vydání: 21. 5. 2021

Formát knihy: 120 x 195 mm

Počet stran: 136

ISBN: 978-80-270-9559-9

Jednoho dne se sedmnáctiletý Robert Harrison dozví, že mu někdo brutálně zavraždil rodiče. Když překoná první vlnu psychického zhroucení, rozhodne se ve své nedůvěře ke světu dospělých pátrat po původcích zločinu na vlastní pěst. Co všechno se odváží podniknout? Jaká nebezpečí mu na jeho cestě hrozí? Vedou ho stopy správným směrem? A co musí podstoupit, aby dokázal přijmout pravdu, která se nakonec ukáže být děsivější, než si vůbec kdy představoval? Toto vše sledujeme v podrobných zápiscích, které Robert pořizuje pro svého terapeuta během následné psychiatrické léčby, kdy je nucen prožít celý dramatický příběh znovu od počátku až do konce, aby měl naději, že se mu jednou podaří se s neblahou skutečností vyrovnat.

Jeden z autorových nejlepších románů přináší poutavou studii psychiky dospívajícího jedince v okamžiku hluboké životní krize, tématu, které je v dnešním světě ještě aktuálnější než v době vzniku díla.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout